„Lietkabelis“ ir vėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą

Panevėžio "Lietkabelio" ekipa antroje rungtynių pusėje nesulaikė aukštesnės pavaros įjungusių Emilijos Redžo "Grissin Bon" ekipos ir Europos taurėje suklupo antrą kartą iš eilės 75:82 (15:20; 21:11; 19:24; 20:27).

"Lietkabelis" po pirmosios rungtynių dalies turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau pasiųsti varžovų į nokdauną po pertraukos nesugebėjo. Svečių lyderis Della Valle darė viską, kad aikštės šeimininkai nepabėgtų ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas jau buvo lygus.

Ketvirtame kėlinyje Garrettas Nevelsas perėmė komandos draugo estafetę ir jo dėka "Grissin Bon" ekipa susikrovė trapią 7 taškų persvarą. Tačiau jos iki rungtynių pabaigos panevėžiečiams panaikinti nepavyko.

Praėjusią savaitę "Lietkabelis" taip pat suklupo. Tąsyk Miunchene buvo nusileista 57:93 "Bayern" ekipai ir dabar panevėžiečiai turi iškovoję vieną pergalę ir patyrę du pralaimėjimus.

"Lietkabelis": Žanis Peiners 15, Darjušas Lavrinovičius 11, Kšištofas Lavrinovičius 11, Simas Jasaitis 10 (4/4 metimai), Gary Taltonas 9.

"Grissin Bon": Amedeo Della Valle 22, Julianas Wrightas 16 (11 atk. kam.), Garrettas Nevelsas 14, Jalenas Reynoldsas 11.