„Lietkabelis“ Čempionų lygoje nusileido Izraelio komandai

kklietkabelis.lt

Pasirodymą FIBA Čempionų lygos C grupėje tęsia Panevėžio „Lietkabelis“ (3/6), namie 70:97 (26:26, 15:30, 16:24, 14:17) nusileidęs Jeruzalės „Hapoel“ (7/2) klubui iš Izraelio.

„Lietkabelis“ mačą pradėjo išnaudodamas ūgio pranašumą po krepšiais ir maitindamas po krepšiais Mindaugą Kupšą, o Simo Jasaičio taškai greitoje atakoje išvedė šeimininkus į priekį – 13:6. Vis dėlto „Hapoel“ minutės pertraukėlė svečiams padėjo ir netrukus rezultatas buvo lygus – 15:15. Netrukus „Lietkabeliui“ jau teko vytis varžovus, o naują kibirkštį puolime įžiebė Jamaras Wilsonas – 21:22. Donatas Tarolis tada sumetė baudų metimus, o ketvirtį rezultatyviai uždarė J.Wilsonas – 26:26.

„Lietkabelis“ leido varžovams pradėti antrąjį kėlinį spurtu 10:2, o po Jameso Feldeine‘o taškų ji ekipa atsiplėšė 44:31. Panevėžiečiams tada pavyko pagaliau pristabdyti varžovų puolima, o po vieną baudos metimą realizavo M.Kupšas ir Paulius Valinskas – 39:49. M.Kupšas ir toliau sėkmingai rinko taškus, tačiau varžovai kėlinį pelnė dar atitoldami –56:41.

Trečiajame ketvirtyje svečių persvara netruko pasiekti ir 20 taškų – 68:48. Taškų rinkimo estafetę iš J.Feldeine‘o perėmė Tamiras Blattas, o „Hapoel“ ėmė triuškinti „Lietkabelį“ – 80:57.

Ketvirtajame kėlinyje jau stigo intrigos ir „Hapoel“ krepšininkai nepersistengdami įtvirtino savo pergalę.

Pirmajame ekipų susidūrime Išvykoje „Lietkabelis“ sugebėjo pasirodyti solidžiau – tada ilgai priešinosi varžovams, nors pralaimėjimą vis tiek patyrė dviženkliu skirtumu – 67:81.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 17 (10 atk. kam.), Simas Jasaitis 12 (2/6 tritaškių), Vaidas Kariniauskas 10 (5 rez. perd.), Paulius Valinskas ir Jamaras Wilsonas po 7.

„Hapoel“: Jamesas Feldeine‘as 19 (3/3 tritaškių), TaShawnas Thomasas (7 atk. kam.) ir Tamiras Blattas (8 rez. perd.) po 16, Amar‘e Stoudemire‘as 9.