LiAngelo Ballas pateikė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje

Prienų „Vytauto“ komandoje rungtyniaujantis LiAngelo Ballas šią vasarą bandys patekti į NBA lygą: amerikietis pateikė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje.

Tokią informaciją patvirtino žaidėjo agentas Harrisonas Gainesas, kuris Yahoo Sports portalui taip pat atskleidė ir tolimesnius puolėjus planus. Po sezono LiAngelo vyks į Ameriką, kur jis dalyvaus kelių NBA komandų treniruotėse, o vėliau vyks į Floridoje vyksiančią NBA naujokų biržos dalyvių stovyklą.

Šiame LKL sezone LiAngelo Ballas renka po 15,7 taško ir atkovoja po 2,9 kamuolio, o tritaškius meta 45 procentų taiklumu. Būtent žaidėjo pataikymas iš toli ir yra pagrindinė NBA klubus dominanti savybė, o prie kitų jo stiprybių priskiriama ir jėga bei tinkamas kūno sudėjimas žaisti abejose aikštės pusėse.

Priminsime, jog LiAngelo kartu su broliu LaMelo „Vytauto“ gretose rungtyniauja nuo šių metų sausio, o vyresnysis jo brolis Lonzo praėjusiais metais NBA naujokų biržoje buvo pakviestas antruoju šaukimu bei atstovauja Los Andželo „Lakers“ klubui.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts