Li. Ballas paliko savo brolio rungtynes, kai sužinojo, kad „Lakers“ jo nepasirinko

2018-09-04 08:51 Krepsinis

Lietuvos krepšinio aistruoliams yra puikiai pažystamas LiAngelo Ballas. Vidurinioji garsiosios Ballų šeimos atžala šiais metais turėjo praverti NBA duris.

Vis dėlto gynėjas savo pavardės NBA naujokų biržoje neišgirdo, o negana to, nebuvo pakviestas prisijungti prie jokios vasaros lygos komandos.

„Ball in the Family“ laidoje buvo užfiksuota NBA naujokų biržos naktis. Tuomet jo tėvas LaVaras Ballas suorganizavo, kad tą naktį vyktų jo įkurtos JBA lygos rungtynės. Li. Ballas iš tribūnų stebėjo savo jaunesniojo brolio LaMelo rungtynes.

Vis dėlto sekęs naujokų biržą gyvai, LiAngelo nebuvo patenkintas, kaip viskas vyksta. Kai Los Andželo „Lakers“ 47-uoju šaukimu pasirinko Svi Mykhaliuą, gynėjas paliko rungtynes ir nuskubėjo stebėti naujokų biržos.

Galiausiai krepšininkas neišgirdo savo pavardės ir kai rinkosi Finikso „Suns“ 59-uoju šaukimu. Ballų šeimyna buvo įsitikinusi, kad krepšininką pasirinks arba „Lakers“, arba „Suns“.

„Užknisa, kad nebuvau pašauktas. Spėju, kad tai yra todėl, kaip aš žaidžiau. Arba dėl to, kas įvyko už aikštės ribų. Dabar aš tiesiog... Man viskas gerai“, - po naujokų biržos kalbėjo Li. Ballas, kuris dar ir prisiminė garsiai nuskambėjusią savo vagystę Kinijoje.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...