Leo ir Milaknio tritaškių šou atvedė „Žalgirį“ į pergalę prieš „Maccabi“

Kauno "Žalgiris" (7-7) pasiekė sezono tritaškių rekordą ir Eurolygoje pratęsė sėkmingą atkarpą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį namie sausakimšoje arenoje 80:73 (16:16, 23:17, 20:20, 21:20) nugalėjo Tel Avivo "Maccabi" (4-10) ir iškovojo ketvirtą pergalę per pastaruosius penkis mačus.

Žalgiriečiai varžovams iš Izraelio neleido laimėti nė vieno kėlinio, o tolimi metimai Tel Avivo komandą pražudė galutinai – iš viso pataikyta 11 tritaškių.

Į didžiąją pertrauką "Žalgiris" nužygiavo turėdamas šešių taškų pranašumą. Antroje mačo dalyje kauniečius į priekį vedė Leo Westermannas su Artūru Milakniu, kurie pataikė itin svarbius tolimus metimus.

"Maccabi" paskutinėmis minutėmis dar bandė patampyti varžovams už nervų, tačiau Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai grubių klaidų nedarė ir iškovojo gana užtikrintą pergalę.

Milaknis buvo rezultatyviausias žalgiriečių gretose – sumetė 16 taškų. Dar po 13 pridėjo Edgaras Ulanovas ir Brandonas Daviesas.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 16 (4/6 trit.), Brandonas Daviesas (5/9 dvit.) ir Edgaras Ulanovas (3/4 trit.) po 13, Aaronas White‘as 12 (6/7 dvit.), Leo Westermannas 11.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20 (4/10 trit.), Johnny O‘Bryantas 19 (6/8 dvit., 1/5 trit.), Michaelas Rollas 12 (3/4 dvit.).