Lemiamu momentu be D. Motiejūno žaidusi „Golden Stars“ patyrė nesėkmę

Donatas Motiejūnas lemiamu momentu sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o jo atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ patyrė nesėkmę.

Vos trečią kartą sezone suklupusi „Golden Stars“ išvykoje 111:114 nusileido Sindiango „Flying Tigers“ klubui.

Praėjusį turą rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs D. Motiejūnas šį kartą žaidė 35 minutes, per kurias surinko 21 tašką (7/11 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 9 kamuolius (2 puolime), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį. Jis taip pat dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Visgi, ketvirtajame kėlinyje komanda vertėsi be lietuvio – pagal šioje lygoje galiojančias taisykles, paskutiniame ketvirtyje kiekvienoje ekipoje gali žaisti tik po vieną legionierių, o šį kartą treneris lemiamu momentu pasitikėjo Ty Lawsonu. Šis amerikietis su 26 taškais buvo rezultatyviausias savo ekipoje, tačiau lemiamu momentu išgelbėti komandos jam nepavyko.

25 taškus „Golden Stars“ klubui pelnė Dingas Yanyuhangas, o varžovų gretose nesustabdomai rungtyniavo 34 taškus pelnęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Dariusas Adamsas.