Lemiamu metu spurtavęs „Real" susitvarkė su „Crvena Zvezda"

„Twitter" nuotr.
2019-11-08 02:08 eurobasket.lt

Sudėtingą pergalę daugiau nei 16 tūkstančių aršiai nusiteikusių varžovų sirgalių akivaizdoje Eurolygoje pasiekė Madrido „Real" (4/3) klubas. „Karališkieji" svečiuose septintojo reguliaraus sezono turo mače lemiamame ketvirtyje 75:60 (12:9, 21:18, 16:25, 26:8) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda"(2/5) krepšininkus.

Šiose rungtynėse buvo galima išvysti ir lietuvišką akcentą - vienas iš aikštės arbitrų buvo lietuvis Gytis Vilius.

Iki pertraukos Belgrado vyravo gynybinė kova, kurioje šiek tiek pranašesni buvo svečiai iš Madrido - 33:27. Iškart po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai sužaidę puikų trečiąjį ketvirtį išsiveržė į priekį - 52:49. Vis tik Serbijos čempionams parako lemiamam kėliniui nepakako. Būtent svarbiausiu rungtynių metu po nemalonaus nokdauno atsitiesę „Real" krepšininkai pademonstravo pavyzdinę gynybą ir iškovojo pergalę Belgrade - 75:60.

„Crvena Zvezda": B.Baronas (3/8 trit.) - 17, L.Brownas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) - 14, B.Simaničius ir J.Gistas po 6 taškus.

„Real": S.Llullas (3/7 trit.) - 16, R.Fernandezas (4/7 trit.) - 12, W.Tavaresas (9 atk. kam.) - 11, F.Causeuras - 8 taškai.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)