LaVaras apie Daviso mainus: "Lakers" priėmė blogiausią sprendimą gyvenime"

ESPN nuotr.
2019-06-16 12:12 extra77

basketnews.lt

Drew lygos rungtynėse apsilankiusi Ballų šeima nė nenutuokė, jog kaip tik tuo metu virė karščiausios Los Andželo „Lakers“ ir Naujojo Orleano „Pelicans“ komandų derybos dėl Anthony Daviso mainų.

LaVaras kartu su sūnumis Lonzo ir LiAngelo stebėjo, kaip aikštelėje sekėsi jauniausiajam LaMelo. Keletas fanų susistabdė Lonzo nuotraukai bei mestelėjo kelis klausimus apie ESPN šaltinių skelbiamus mainus.

„Garantuoju, jog tai bus blogiausias „Lakers“ žingsnis, kurį jie atliko gyvenime, ir jie niekada nelaimės kito čempionų titulo, – tvirtino LaVaras. – Jie liks nusivylę, o aš pasimėgausiu tuo. Visiems sakiau, jog Los Andželo komanda žlunga. Galiausiai tai ir įvyko, bet geriausia, kad mano sūnus paliko valtį prieš jai sprogstant.

Daviau „Lakers“ komandai šansą. Galite grįžti atgal, kai sakiau, jog jeigu klubas pas save pasikvies visus tris brolius Ballus, jie išgyvens. Bet Los Andželo komanda tai paleido vėjais.“
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...