A. Daviso ir L. Jameso dueto vedami „Lakers“ atkaklioje kovoje palaužė „Thunder“

NBA lygoje dar vieną pergalę iškovojo Los Andželo „Lakers“ (13-2) krepšininkai, kurie po atkaklios kovos palaužė Oklahomos miesto „Thunder“ (5-10) ekipą rezultatu 130:127 (34:33, 32:34, 40:36, 24:24).

Visas susitikimas klostėsi taškas į tašką, o abi komandos demonstravo tiek gerą puolimą, tiek gynybą, priklausant nuo kėlinio. Visgi, sunkioje ir dramatiškoje atomazgoje pergalę pasiekė Los Andželo atstovai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Anthony Davisas su 33 taškais, 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyviais perdavimais per  36 minutes.

LeBronas Jamesas per tą patį laiką pridėjo 23 taškus, 6 atkovotus kamuolius, 13 rezultatyvių perdavimų.

Oklahomos komandoje geriausiai pasirodė S. Gilgeous-Alexander su 24 taškais, S. Adamsas pridėjo 22, Ch. Paulas 18.