Laisvuoju agentu tapsiantis Durantas atskleidė, kad ieškos finansiškai geriausio pasiūlymo

2018-10-27 15:50 basketnews.lt

Nors Nacionalinės krepšinio asosiacijos (NBA) sezonas dar tik prasidėjo, jau dabar garsiai kalbama apie lygos žvaigždės, Kevino Duranto, ateitį.

Vienas „Golden State Warriors“ lyderių po šio sezono turės galimybę tapti laisvuoju agentu, o pats Durantas gan atvirai išreiškė savo prioritetus.

„Galvoju, kokius pinigus galėsiu uždirbti, – sakė Durantas. – Niekada neturėjau stambaus kontrakto ir tik mačiau kitus vyrukus lygoje, kurie uždirba tiek daug. Esu laimingas už juos.“

„Tačiau taip pat žinau, jog to nusipelnau ir aš. Kalbant atvirai, tai turbūt vienintelis dalykas apie kurį galvoju“, – tiesiai šviesiai rėžė krepšininkas.

Šį sezoną Durantas „Warriors“ gretose uždirbs 30 mln. JAV dolerių. Jeigu puolėjas vis tik nenutrauktų sutarties ir liktų ekipoje 2019-2020 m. sezonui, jo sąskaitą papildys 31,5 mln.

Vis tik realiausias scenarijus, jog Durantas sutartį nutrauks, o tokiu atveju „Warriors“ teoriškai galės siūlyti 5 metų trukmės ir 221 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Kaip bebūtų, tai mažai tikėtina, mat klubas neturės pakankamai pinigų algų kepurėje. Bet kokia kita NBA komanda krepšininkui galės siūlyti ketverių metų trukmės ir 164 mln. JAV dolerių vertės sutartį.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...