Laiku prabudęs ir 15 taškų deficitą panaikinęs „Žalgiris“ nugalėjo „Rytą“

Slogiai startavęs Kauno „Žalgiris“ (13-0) panaikino 15 taškų deficitą bei antrą kartą šį sezoną įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Rytą“ (8-5).

Namuose žaidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai principinį „Betsafe-LKL“ favoritų mūšį laimėjo 78:72 (19:27, 18:15, 26:20, 15:10).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ pirmavo tik 65:64, tačiau tuomet „Ryto“ puolimas sustojo, o 9:0 spurtavęs Kauno klubas atitrūko 74:64 ir užsitikrino pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė 14 taškų (4/4 trit.) įmetęs Artūras Milaknis. Sostinės ekipai 17 taškų (3/4 trit.) surinko Eimantas Bendžius.

Martyno Echodo vedamas „Rytas“ netikėtai sėkmingai pradėjo susitikimą bei pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 25:10.

Vis dėlto šalto dušo išbudinti žalgiriečiai spurtavo 9:0 ir priartėjo 19:25, o antrajame ketvirtyje perėmę iniciatyvą į savo rankas pasivijo varžovus 37:40.

Po pertraukos E. Bendžiaus pastangomis „Rytas“ atstatė dviženklę persvarą 53:43, tačiau kėlinio pabaigoje kauniečiai persvėrė rezultatą savo naudai 63:61.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ galutinai perlaužė rungtynes, o šeimininkų gynybos gniaužtuose įstrigęs „Rytas“ turėjo susitaikyti su nesėkme.