L. Waltonas kaltinamas seksualiniu priekabiavimu prie žurnalistės

Twitter nuotr.
2019-04-23 12:24 extra77

basketnews.lt

Luke’ui Waltonui iškelta byla dėl galimo seksualinio priekabiavimo prieš sporto žurnalistę Kelli Tennant, su kuria buvęs Los Andželo „Lakers“ treneris buvo susitikęs viešbučio kambaryje, rašo „theblast.com

Tennant ruošia knygą apie gyvenimo transformaciją pabaigus profesionalaus sportininko karjerą. Su Waltonu ji buvo sutarusi, kad šis parašys knygos pratarmę ir dėl to 2016 metų balandžio mėnesį treneris žurnalistę pokalbiui pasikvietė į savo viešbučio kambarį.

Tennant tvirtina, kad vos įžengus į viešbučio kambarį, Waltonas ją nustūmė ant lovos ir užgulė savo kūnu. Anot žurnalistės, treneris ėmė ją bučiuoti į kaklą, veidą ir krūtinę, liesti krūtinę ir tarpkojį.

Anot Tennant, ji liepė Waltonui sustoti, bet jis to nepadarė, o moteris negalėjo išsivaduoti nuo užgulusio 203 cm ūgio vyro.

Moteris teigė, jog baiminosi, kad bus išprievartauta, rėkė ir maldavo sustoti, bet Waltonas dėl tokių prašymų tik juokėsi ir tęsė seksualinį priekabiavimą.

Galiausiai moteriai pavyko ištrūkti.

Ji teigia, kad po incidento Waltonas per kitus susitikimus tęsė savo priekabiavimą žodiniais ir fiziniais veiksmais, taip sukeldamas dar daugiau žalos dėl ir taip skausmingo poelgio.

Moteris, po šio incidento tęsusi darbus sporto žurnalistikoje, taip pat pridūrė, kad įvairiuose renginiuose dar ne kartą sutikuso Waltoną, kuris tęsė savo žodinį priekabiavimą.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...