L. Lekavičius: "Galvojau, kad prie naujo trenerio apskritai nežaisiu" (VIDEO)

Šiandien 17:00 krepst

Luko Lekavičiaus rolė Atėnų „Panathinaikos“ klube, atvykus naujajam treneriui Rickui Pitino, stipriai išaugo. Lietuvis per pastarąsias ketverias rungtynes Eurolygoje žaidžia vidutiniškai po 18 minučių, pelno po 7,5 taško bei renka po 7,3 naudingumo balo.

Tai – geriausi skaičiai per jo pusantrų metų trunkančią karjerą Atėnuose. Tiesa, „Skywalkerio“ pravardę iš Pitino gavęs Lekavičius pagerėjusio žaidimo nesureikšmina.

„Tai nuo daug ko priklauso. Turime problemų dėl traumų, neaišku, kaip bus, kai sugrįš visi žaidėjai. Jam patinka gynybinis žaidimas, patinka krepšininkai, kurie spaudžia gynėjus. Galbūt tinku trenerio žaidimo stiliui“, – paklaustas apie sulauktą pasitikėjimą iš trenerio, teigė Lekavičius.

Prieš Pitino atvykimą į Atėnus, klubo krepšininkai Eurolygoje išgyveno krizę: per tuo metu sekusias šešerias rungtynes buvo laimėtos vos vienos. Atvykus specialistui iš JAV, PAO iš keturių rungtynių stipriausioje Senojo žemyno lygoje laimėjo dvejas.

„Manau, kad mūsų forma gerėja. Reikėjo laiko įsižaisti, tačiau jau pavyko įsisavinti jo idėjas“, – sakė 181 centimetrų ūgio įžaidėjas.

Pitino per mažiau negu mėnesį spėjo pakeisti „Panathinaikos“ žaidimą, o tą pastebi ir Lekavičius.

„Žaidžiame daug laisviau, mažiau derinių, mažiau taktikos. Tai labiau amerikietiškas krepšinis. Pažiūrėsime ateityje, ar tai pasiteisins“, – teigė buvęs žalgirietis.

Atėnų ekipai paskelbus apie sutartį su Pitino, buvo skelbta, kad ir sudėtyje gali įvykti permainų. Pats Lekavičius galvojo, kad gali tekti visai nerungtyniauti.

„Nežinojau nieko, naujas treneris iš kito pasaulio atvykęs. Galvojau, gal visai nežaisiu, nes apie naujus žaidėjus kalbėjo.

Pavyko gerai pasirodyti treniruotėse bei pirmose rungtynėse, patikau, tai dabar pasitiki“, – pasakojo lietuvis.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...