L. Jameso vedama „Cavaliers“ iškovojo 11-ąją pergalę iš eilės, „Celtics“ ekipa pirma pasiekė 20 pergalių ribą (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavalierers“ išvaistė triuškinamą persvarą, tačiau vis tiek sugebėjo įveikti Memfio „Grizzlies“ 116:111.

Tai buvo net 11-oji „Cavaliers“ pergalė iš eilės, kuri yra ilgiausia NBA šiuo metu. Jiems trūksta vos vienos pergalės, kad pasiektų ilgiausią klubo pergalių seriją per visą jo egzistavimą. „Cavaliers“ 12 kartų iš eilės laimėjo 2015-aisiais.

Tuo tarpu „Grizzlies“ pralaimėjo jau 11 kartą iš eilės. „Grizzlies“ turi ilgiausią pralaimėjimų seriją šiuo metu NBA. 8 pralaimėjimai buvo patirti po trenerio Davido Fizdale‘o atleidimo, tačiau ir pokyčiai komandai nepadėjo.

„Grizzlies“ ekipa dar trečiojo kėlinio pabaigoje atsiliko 72:91, tačiau sukaupė visas jėgas ir po Dillono Brookso tritaškio rezultatas ketvirtajame kėlinyje tapo lygus 109:109. Tačiau 13 paskutinių komandos taškų pelnęs L. Jamesas neleido „Grizzlies“ persverti rezultato ir padėjo komandai iškovoti dar vieną pergalę.

Iš viso L. Jamesas pelnė 34 taškus (12 rez. perd.), Kevinas Love‘as pridėjo 20 (11 atk. k.), J. R. Smithas 17, o Dwyane‘as Wade‘as 16.

„Grizzlies“ ekipoje išsiskyrė Tyreke‘as Evansas su 31 tašku (12 rez. perd.), Marcas Gasolis pelnė 27, o Jeffas Greenas 16.

Tuo tarpu Bostono „Celtics“ ekipa, taip pat išvaisčiusi saugią persvarą, nugalėjo Finikso „Suns“ ekipą 116:111.

„Celtics“ iškovojo pergalę nepaisant puikaus 21-erių Devino Bookerio žaidimo. Gynėjas pelnė 38 taškus, pataikė 13 dvitaškių iš 21, 3 tritaškius iš 8 ir 3 baudas iš 3. Jis taip pat pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 atšokusius kamuolius.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Celtics“ pirmavo net 96:78, tačiau tada „Suns“ surengė spurtą 15:0 ir sugrąžino intrigą į rungtynes. Likus kiek daugiau negu 2 minutėms Tysonas Chandleris užbaigė ataką dėjimo, o „Suns“ atsilikimas sumažėjo iki 2 taškų.
Vis dėlto, Kyrie Irivingas smeigė tritaškį likus 28 sekundėms ir aikštės šeimininkai jau turėjo saugų 6 taškų pranašumą.

Tai buvo 20-oji „Celtics“ pergalė šį sezoną ir Bostono ekipa tapo pirmąja pasiekusia šią ribą.

„Celtics“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė K. Irvingas su 19 taškų, Jaylenas Brownas ir Marcusas Morrisas pridėjo po 17, Jaysonas Tattymas 15.

„Suns“ ekipoje be 38 D. Bookerio taškų, 19 pelnė Tony Warrrenas ir 14 pridjėo Tysonas Chandleris (18 atk. k.).

Portlando „Trail Blazers“ 116:123 Naujojo Orleano „Pelicans“
Denverio „Nuggets“ 115:100 Los Andželo „Lakers“
Milvokio „Bucks“ 109:104 Sakramento „Kings“
Filadelfijos „76ers“ 108:103 Detroito „Pistons“
Bruklino „Nets“ 102:114 Atlantos „Hawks“
Dalaso „Mavericks“ 108:82 Los Andželo „Clippers“