L. Jameso tritaškis su sirena pasiuntė „Pacers“ ir D. Sabonį ant bedugnės krašto, rekordą pagerinęs J. Valančiūnas padėjo „Raptors“ laimėti

Puikių Domanto Sabonio rungtynių nepakako. Jo vedama Indianos „Pacers“ tik paskutinę rungtynių sekundę krito prieš LeBrono Jameso tritaškį ir pergalę 98:95 iškovojo Klivlendo „Cavaliers“.

Likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos L. Jamesas blokavo Victoro Oladipo metimą, o kitoje aikštės pusėje, po minutės pertraukėlės, smeigė tritaškį su sirena.
Dabar serijoje iki keturių pergalių 3-2 pirmauja „Cavs“.

Šiose rungtynėse D. Sabonis žaidė 33 minutes, pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Lietuvis antrose rungtynėse iš eilės pagerino savo rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose. Prieš tai jis buvo pelnęs 19 taškų.

Tuo metu nesustabdomai žaidęs L. Jamesas per 42 minutes pelnė 44 taškus (9/20 dvit., 1/4 trir., 14/14 baud.), jis taip pat atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, penkiskart suklydo ir 3 kartus prasiženngė.

Šiose rungtynėse ir vėl strigo V. Oladipo, kuris per 40 minučių pelnė 12 taškų ir pataikė 2 metimus iš 15. Per pastarąsias trejas rungtynes V. Oladipo pataikė vos 12 metimų iš 50.

„Cavaliers“ gretose L. Jamesas su 44 taškais buvo rezultatyviausias, Kyle‘as Korveris pridėjo 19 (5/9 trit.), Kevinas Love‘as 11 (10 atk. kam.).

„Pacers“ ekipoje D. Sabonis su 22 taškais buvo rezultatyviausias, Thaddeusas Youngas pridėjo 16, V. Oladipo ir Lance‘as Stephensonas po 12.

Tuo metu Toronto „Raptors“ ekipa 108:98 palaužė Vašingtono „Wizards“ ir dar kartą persvėrė serijos rezultatą savo naudai – 3-2.

„Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse per 32 minutes pelnė 14 taškų (5/13 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus ir kartą prasižengė.

Lietuvio +/- rodiklis yra +19, o tai yra geriausias skaičius komandoje.

Aukštaūgiui tai buvo jau 13-asis dvigubas dublis atkrintamosiose, o tai yra naujas „Raptors“ komandos rekordas.

„Raptors“ ekipa ketvirtąjį kėlinį pradėjo turint taško persvarą, tačiau kėlinio eigoje sugebėjo pabėgti ir susikūrė saugų 10 taškų pranašumą, kas ir padėjo Kanados ekipai iškovoti pergalę.

„Raptors“ ekipoje DeMaras DeRozanas pelnė 32 taškus, Delonas Wrightas 18, Kyle‘as Lowry 17 (10 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (13 atk. kam.).

„Wizards“ ekipoje Johnas Wallas pelnė 26 taškus (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Bradley Bealas pridėjo 20, Kelly Oubre 14, Marcinas Gortatas 10 (12 atk. kam.).