L. Jameso sugrįžimas pažymėtas sunkia „Lakers“ pergale (VIDEO)

Vienas geriausių lygos žaidėjų ir vėl grįžo į krepšinio aišktelę bei padėjo iškovoti svarbią pergalę. Lebronas Jamesas su atstovaujama Los Andželo "Lakers" (27-25) pasiekė pergalę po pratęsimo prieš to pačio miesto "Clippers" (28-24) ekipą. Galutinis rungtynių rezultatas 120-123 (26:32, 27:22, 22:33, 37:25, 8:11).

Rungtynės buvo permainingos ir abi komandos net 13 kartų keitėsi lyderio vaidmeniu. Pirmą kėlinį laimėjo svečiai, tačiau jau antrame pavyko rezultatą sušvelninti iki minimumo namų komandai. Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir abi komandos tuo pačiu braižu žaidė likusius kėlinius. Rungtynėms prireikė ir pratęsimo, kuriame geriau pasirodė "Lakers".

L. Jamesas buvo komandos lyderis ir pelnė 24 taškus per 41 minutę, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

"Lakers": Lance Stephensonas 20, Brandonas Ingramas 19, Rajonas Rondo 14.

"Clippers": Lou Williamsas 24, Patrick Beverley 17, Tobias Harrisas ir Montrezl Harrellas po 15.