L. Jameso rekordo galėjo ir nebūti: buvusio M. Jordano trenerio istorija – kaip jis nutraukė MJ seriją

LeBronas Jamesas šiąnakt pagerino visų laikų NBA rekordą, kuris priklausė Michaelui Jordanui. L. Jamesas perkopė dviženklę taškų ribą 867-iose rungtynėse iš eilės.

Vis dėlto šio rekordo galėjo ir nebūti. Buvęs M. Jordano treneris Dougas Collinsas atskleidė, kaip netyčia nutraukė įspūdingą seriją, kuri truko 866-iose rungtynėse. M. Jordanas tuo metu žaidė Vašingtono „Wizards“.

„Aš atsimenu, kaip mes pralaiminėjome 25 taškų skirtumu trečiajame kėlinyje ir aš jį pasodinau ant suolo ir pasakiau, kad jeigu skirtumą sumažinsime, aš tave gražinsiu į aikštę, bet jeigu ne – tu geriau pailsėk. Mes to skirtumo nesumažinome ir aš tik po rungtynių sužinojau, kad Michaelas tose rungtynėse pelnė tik 8 taškus ir nutrūko jo serija.

Manęs žurnalistai klausė, ar nebijau, kaip Jordanas į tai reaguos, bet aš jiems atsakiau, kad jam taškai nerūpi, jis yra čempionas ir viskas bus gerai. Tą patį spaudai pakartojo ir jis pats“, – pasakojo D. Collinsas.

Jis taip pat atskleidė įdomią istoriją, kuri sekė po šio įvykio.

„Jis prie manęs priėjo ir autobuse paklausė ar aš tikiu, kad jis gali žaisti. Aš jam žinoma atsakiau, kad tikiu. Jis pasakė, kad jam yra svarbu, kad aš tikėčiau juo ir jog gerai pasielgiau jį pasodinęs ant suolo. Vėliau jis lėktuve išgėrė kelis kokteilius, surūkė kelis cigarus, tiesiog darė tai, ko negalima. Tačiau jau kitą rytą jis sunkiai treniravosi.

Rungtynėse su Naujojo Džersio „Nets“ Jordanas pelnė taškus visus tris kartus kai prisilietė prie kamuolio. Jis tada nurodė kurioje vietoje nori kamuolio. Michaelas man tada pasakė, kad jam gynėjas nusiskundė nugaros skausmais ir sakė, kad niekada jam to nereikia sakyti.

Jis tose rungtynėse pelnė 51 tašką, kitose pelnė 46 taškus ir visa tai, kai jam buvo 38-eri. Jis po antrųjų rungtynių priėjo ir pasakė man: „Sakiau, kad vis dar galiu žaisti“. Ir vien tas faktas, kad geriausias žaidėjas, kuris yra kada nors žaidęs šį žaidimą, paklausia mano nuomonės, ar aš tikiu, kad jis gali žaisti, yra tiesiog neįtikėtina“, – įdomia istorija prieš kelerius metus dalinosi D. Collinsas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts