L. Jameso pergalingas metimas su sirena nustūmė „Raptors“ ant bedugnės krašto

Toronto „Raptors“ ekipai Rytų konferencijos pusfinalio serija klostosi košmariškai. Kanados ekipa 103:105 nusileido Klivlendo „Cavaliers“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių jau atsilieka 0-3.

Dar niekam NBA istorijoje nėra pavykę atsigauti ir laimėti seriją atsiliekant tokiu skirtumu.

Šiame susitikime Jonas Valančiūnas per 20 minučių pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Raptors“, kaip ir įprastai, turėjo daug problemų su LeBronu Jamesu, kuris šį kartą pelnė 38 taškus (13/22 dvit., 1/4 trit., 9/11 baud.). atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Negana to, karalius pataikė ir pergalingą rungtynių metimą.

„Cavaliers“ didžiąją rungtynių dalį sugebėjo kontroliuoti mačo eigą, o antrajame kėlinyje po spurto 16:2 įgijo ir 15 taškų persvarą prieš ilgąją pertrauką – 55:0.

Dviženklis skirtumas išliko ir po trečiojo kėlinio (79:65), tačiau „Raptors“ jį sumažinti pavyko.

Likus 1:40 OG Anunoby dvitaškiu sumažino „Raptors“ deficitą iki trijų taškų (98:101), o likus 30 sekundžių L. Jamesas pataikė tik vieną baudą. Tada Kyle‘as Lowry nubraukė varžovų persvarą per pusę, o Jeffas Greenas taip pat pataikė tik vieną baudą.

Likus 9 sekundėms OG Anunoby smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus. Vis dėlto tada savo žodį darė L. Jamesas, kuris su sirena išplėšė „Cavs“ ekipai trečiąją pergalę serijoje.

„Raptors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė K. Lowry pelnęs 27 taškus, OG Anunoby pridėjo 18, C.J. Milesas 13, Serge‘as Ibaka 11 (8 atk. kam.), J. Valančiūnas 10, DeMaras DeRozanas 8 (3/12 dvit.).

„Cavs“ gretose išsiskyrė L. Jamesas su 38 taškais, Kevinas Love‘as pelnė 21 (16 atk. kam.), Kyle‘as Korveris pridėjo 18 (4/6 trit.), George‘as Hillas 12, o J. Greenas 11.