L. Jameso pasirodymas atvedė „Lakers“ į dar vieną pergalę – K. Bryantas stebėjo rungtynes

Po dar vieno galingo Lebrono Jameso pasirodymo NBA lygoje, Los Andželo „Lakers“ (11-2) pasiekė eilinę pergalę, kurioje jie nugalėjo 122:101 (36:24, 33:17, 27:36, 26:24) Atlantos „Hawks“ (4-9) krepšininkus.

Jau pirmame kėlinyje matėsi „Lakers“ pranašumas, kurį jie dar padidino prieš ilgąją pertrauką. Tiesa, antroje rungtynių dalyje taip lengvai nesisekė ir Atlantos atstovai pradėjo švelninti rezultatą, tačiau nesugebėjo pakankamai priartėti.

L. Jamesas per 33 minutes pelnė 33 taškus (7/11 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 7 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, blokavo metimą. Jis taip pat neprarado nė vieno kamuolio per visą mačą.

„Hawks“ ekipoje puikiai pasirodė Trae‘us Youngas, kuris surinko 31 tašką.