L. Jameso atstovai nori, kad iš trenerio pareigų būtų atleistas L. Waltonas

Šiandien 16:59 krepst

LeBronui Jamesui atstovaujantys žmonės nori permainų Los Andželo „Lakers“ komandos vyr. trenerio poste, kurį nuo 2016-ųjų užima Luke'as Waltonas. Tokia informacija pasidalijo JAV sporto žiniasklaidos gigantės ESPN žurnalistė Jackie MacMullan, dalyvavusi kolegos Briano Windhorsto pokalbių laidoje.

„Man yra aišku ir tikriausiai tau, Brianai, kad LeBrono atstovai norėtų matyti pokyčius komandos treniravime. Jie nėra pernelyg subtilūs dėl to, – kalbėjo MacMullan. – Ne tik LeBronas, bet ir visi žmonės, supantys LeBroną. Jų yra daugybė ir jie tokią poziciją išreiškė. Nemanau, kad tai yra kažkas šokiruojančio.“

„Lakers“ šiuo metu su pergalių ir pralaimėjimų santykiu 25-24 Vakaruose žengia šalia atkrintamųjų varžybų – devintoje vietoje. Waltono auklėtiniai Kalėdų dieną 127:101 nušlavė „Golden State Warriors“, bet Jamesas tąsyk susižeidė kirkšnį.

Nuo tada Los Andželo ekipa per 15 rungtynių laimėjo 5 kartus, o krito prieš tokias komandas kaip Niujorko „Knicks“ (10-36) ir Klivlando „Cavaliers“ (9-40). „Lakers“ puolimo efektyvumo rodiklis – 21-as visoje lygoje.

„Lakers“ organizacijoje yra daug įtampos. Manau, kad žmonės stebisi dėl Waltono. Jeanie Buss (savininkė ir prezidentė) buvo stipriai išstojusi ir sakė, jog nori matyti Waltoną komandoje ir jį užstoja 100 proc., nors tokiems sprendimams ji pati paskyrė Magicą Jonhsoną“, – pridūrė MacMullan.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...