L. Jamesas: "Visuomet kviečiau krepšininkus, tačiau daugelis nenorėjo atvykti į Klivlandą"

2018-12-25 12:55 basketnews.lt

LeBronas Jamesas puikiai supranta, jog jo sėkmė Los Andžele priklauso ne vien tik nuo darbo aikštėje, tačiau ir už jos ribų.

„Lakers“ lyderis lygiai taip pat turi stengtis, kad artmiausiu metu Kalifornijoje nutūptų mažiausiai dar vieną ryški NBA asmenybė. Ir LeBronas jau yra pasiruošęs šiai medžioklei.

„Visuomet kviečiau krepšininkus, – Kalėdiniame interviu ESPN kalbėjo Jamesas. – Bandžiau prisikviesti žaidėjus žaisti su manim maždaug nuo 2007 metų. Dauguma atkrito, bet tuo pačiu daug ir prisijungė.“

Jamesas praėjusią savaitę prasitarė, jog jei „Lakers“ kažkokiu būdu pavyktų pasikviesti Anthony Daviesą, kuris dar turi kontraktą su Naujojo Orleano „Pelicans“, tai būtų „nuostabu ir neįtikėtina“.LeBronas Jamesas puikiai supranta, jog jo sėkmė Los Andžele priklauso ne vien tik nuo darbo aikštėje, tačiau ir už jos ribų. „Lakers“ lyderis lygiai taip pat turi stengtis, kad artmiausiu metu Kalifornijoje nutūptų mažiausiai dar vieną ryški NBA asmenybė.

33-ejų vedlys taip pat pripažino, jog viliojant kai kuriuos krepšininkus, jis susidūrė su sunkumais. Pirmojo karjeros etapo Klivlande metu LeBronas kvietė tokius žaidėjus kaip Ray Allenas, Joe Johnsonas, Michaelas Reddas ir Chrisas Boshas, bet nė vienas iš jų nesutiko.

„Daugelis nenorėjo persikelti į Klivlandą, – karčią patirtį prisiminė Jamesas. – Mėginau įkalbėti tikrai daug krepšininkų ir mums, tiksliau man, nepavyko.“


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...