L. Jamesas vėl užfiksavo trigubą dublį – „Lakers“ nugalėjo „Nets“

NBA lygoje ir toliau siaučia vienas geriausių lygos žaidėjų, kurio trigubas dublis atnešė komandai pergalę. LeBronas Jamesas su Los Andželo „Lakers“ ekipa nugalėjo Bruklino „Nets“ rezultatu 128:113 (38:35, 37:35, 29:24, 24:19).

Pirmame kėlinyje Bruklino krepšininkai dar pirmavo, kaip ir porą kartų antrame, tačiau po ilgosios pertraukos situacija pradėjo keistis į „Lakers“ komandos naudą, kuri visiškai valdė situaciją.

Rezultatyviausias Nugalėtojų gretose buvo L. Jamesas su 27 taškais, 12 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų.

A. Davisas su K. Kuzma pridėjo po 16 taškų.

Pralaimėtojų komandoje K. Irvingas surinko 20 taškų, o dar 18 pridėjo T. Prince.