L. Jamesas nenori į „Rockets“, P. George‘as abejoja dėl „Lakers“

2018-06-19 11:11 Krepsinis

Pasibaigus NBA sezonui daugelis gali sutikti – ši vasara bus viena įdomiausių per pastarąjį dešimtmetį. Šį sezoną komandą gali pakeisti LeBronas James, daug yra kalbama apie Paulą George‘ą, o išvykti iš San Antonijaus „Spurs“ nori ir Kiwhi Leonardas.

ESPN apžvalgininkas Stephenas A Smithas pateikė įdomios informacijos apie tolimesnes L. Jameso ir P. George‘o karjeros stoteles.

Spaudoje buvo pasirodę pranešimai, kad L. Jamesas pradėjo ieškoti mokyklos Hiustone savo sūnui. Vis dėlto S. Smithas teigia, jog L. Jamesas į „Rockets“ tikrai nesikels. Pats Chrisas Paulas, pasak ESPN apžvalgininko, žmonės sako, kad L. Jamesas į Teksasą atvykti nenori ir jis nori žaisti Los Andželo „Lakers“.

Vis dėlto „Lakers“ gali nepavykti sudaryti super komandos net ir su L. Jamesu. Nors „Lakers“ yra aktyviai siejama su P. George‘u, kalbama, kad daugelis abejoja dėl vieno Oklahomos „Thunder“ lyderių persikėlimo į Kaliforniją.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...