L. Jamesas atskleidė, koks būtų jo didžiausias pasiekimas gyvenime

2018-06-12 15:12 Krepsinis

LeBronas Jamesas yra vienas sėkmingiausių ne tik atletų, bet apskritai žmonių planetoje. Vienas geriausių visų laikų krepšininkų yra pasiekęs viską NBA aikštėje, o už jos ribų taip pat jį lydi sėkmė.

Klivlendo „Cavaliers“ žvaigždė yra sukūręs šeimą, protingai investuoja savo turimas lėšas ir gyvenimu skųstis negali. Vis dėlto L. Jameso buvo paklausta, koks būtų jo didžiausias pasiekiamas gyvenime – ir atsakymas kai kuriuos gali nustebinti.

L. Jamesas atskleidė, kad jo didžiausias pasiekimas būtų žaisti vienoje NBA aikštėje su jo sūnumi LeBronu Jamesu jaunesniuoju.

Ši svajonė tikrai yra reali. Vis dėlto viskas turėtų priklausyti nuo LeBrono vyresniojo. Mat jo sūnus NBA naujokų biržoje galės dalyvauti tik 2026-aisiais, kadangi jam šiuo metu yra vos 13 metų.

Tuo metu L. Jamesui šiuo metu yra 33 metai, tad jam lygoje reikėtų žaisti mažiausiai iki 42-ejų, kad bent metus galėtų žaisti su sūnumi.

L. Jamesas patikino, kad jis norėtų žaisti ir su sūnumi, ir prieš jį – tai didelės reikšmės neturėtų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...