L. Dončičius vėl buvo nesustabdomas, o „Mavericks“ nugalėjo J. Hardeno ekipą

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė jaunojo slovėno vedama ekipa, kuri pranoko NBA žvaigždės Jameso Hardeno komandą. Dalaso „Mavericks“ rezultatu 137:123 (45:29, 33:31, 27:35, 32:28) privertė pasiduoti Hiustono „Rockets“ krepšininkus.

Jau pirmame kėlinyje uraganinį puolimą demonstravo Luka Dončičius ir jo komandos draugai. Tiesa, antrame ketvirtyje žaidimas tapo apylygus, o po ilgosios pertraukos „Mavericks“ atotrūkis mažėjo. Visgi, ketvirtasis ketvirtis buvo palankus ir Dalaso atstovai sėkmingai užbaigė susitikimą.

L. Dončičius per 35 minutes pelnė 41 (5/14 tritaškiai) tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą.

Jam talkino T. Hardaway su 31 tašku, K. Porzingis pridėjo 23 taškus ir 13 atkovotų kamuolių.

Pralaimėtojų gretose siautė J. Hardenas su  32 taškais, 9 atkovotais ir 11 rezultatyvių perdavimų, prie jo prisidėjo R. Westbrookas su 27 taškais.