L. Dončičius sužaidė vėl rezultatyvias rungtynes, tačiau „Mavericks“ krito prieš „Nuggets“ (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje nevyko daug rungtynių, tačiau jos vis tiek buvo įspūdingos ir pareikalavo daug žiūrovų nervų. Luka Dončičius su atstovaujama Dalaso "Mavericks" (15-14) komanda patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės, o šios nakties rungtynėse svečiuose nusileido Denverio "Nuggets" (29-9). Galutinis rungtynių rezultatas 126:118 (34:33, 40:36, 31:26, 21:23) namų naudai.

Rezultatyviuose rungtynėse kova klostėsi apylygiai, tačiau "Nuggets" krepšininkai vis tolo po keletą taškų per kėlinį nuo savo varžovų.

L. Dončičius vėl surengė rezultatyvų pasirodymą ir pelnė 23 taškus (2/6 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 10/12 baudos metimai), tačiau nedemonstravo gero taiklumo. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko net 12 rezultatyvių perdavimų, vieną kamuolį perėmė ir prarado.

Rezultatyviausias buvo Harrisonas Barnesas su 30 taškų. Tuo tarpu Dirkas Nowitzki žaidė 8 minutes ir pelnė 3 taškus.

Nugalėtojų gretose Nikola Jokičius vėl žaidė rezultatyviausiai ir surinko 32 taškus, jam talkino Jamal Murray su 22.