L. Dončičius surengė rezultatyvų pasirodymą, tačiau komandos neišgelbėjo (VIDEO)

Talentingasis europietis ir toliau žavi visus savo rezultatyviu žaidimu, bet jo komandai ir vėl teko pripažinti pralaimėjimą. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (27-37) ekipa svečiuose nusileido Vašingtono "Wizards" (27-37) rezultatu 123-132 (43:33, 22:36, 31:30, 27:33).

Komandos net 15 kartų keitėsi lyderio role šiame mače, o nugalėtojas iš anksto nuspėti nebuvo įmanoma. Pirmą kėlinį žymiai geriau sužaidė Dalaso krepšininkai, tačiau jau antrame jie pradėjo strigti. Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė apylygiai, o ketvirtame kėlinyje tašką padėjo namų komanda.

L. Dončičius per 36 minutes pelnė 31 tašką (9/18 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 7/9 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, tačiau suklydo 2 kartus ir 3 prasižengė.

Dwightas Powellas pridėjo 26 taškus, Justinas Jacksonas 18.

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė Bradley Bealas su 30 taškų, dar 22 pridėjo Trevoras Arizas, Jabari Parkeris 18.