L. Dončičius surengė rezultatyviausią pasirodymą NBA, tačiau apmaudžiai nusileido „Pelicans“ (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis Europos talentas ir toliau demonstruoja puikų krepšinį, tačiau jo komanda pergalėmis paskutiniu metu negali džiaugtis. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (16-18) komanda svečiuose apmaudžiai pralaimėjo Naujojo Orleano "Pelicans" (16-12) ekipai rezultatu 114:112 (26:29, 29:37, 31:22, 28:24).

Nors pirmuosius du kėlinius laimėjo svečiai, kurie į ilgąją pertrauką išėjo su dviženkliu pranašumu, tačiau jau antroje rungtynių dalyje deficitą svečiai panaikino. Visų rungtynių likimas nusikėlė į rungtynių pabaigą, kurioje L. Dončičius ir A. Davisas tempė savo komandas, tačiau pastarasis tai padarė sėkmingiau.

Slovėnas šiose rungtynėse žaidė 34 minutes ir pelnė 34 taškus (3/6 dvitaškiai, 7/10 tritaškiai, 7/13 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo.

Jam talkino Harrisonas Barnesas su 21 taškų, o Dirkas Nowitzkis sužaidė dar viena geresnį mačą ir surinko 11 taškų.

Nugalėtojų gretose siautė Anthony Davisas, kuris surinko 48 taškus, o dar 22 pridėjo Julius Randle.