L. Dončičius su K. Porzingiu vėl pasirodė ant parketo, o „Mavericks“ lengvai pranoko „Timberwolves“

NBA lygoje vėl pergalę iškovojo europietiškoji komanda, kurios sudėtyje yra ir slovėnas Luka Dončičius bei latvis Kristaps Porzingis. Pastarieji su Dalaso "Mavericks" (35-23) nesunkiai pranoko Minesotos "Timberwolves" (16-40) rezultatu 139:123 (41:27, 40:38, 29:31, 29:27).

Jau pirmame kėlinyje matėsi akivaizdus Dalaso atstovų pranašumas, kurie išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu. Prieš ilgąją pertrauką abi komandos žaidė lygiai ir pasižymėjo rezultatyvumu. Visgi, antroje rungtynių dalyje niekas per daug nepasikeitė, o visas rungtynes pirmave "Mavericks" krepšininkai pasiekė pergalę.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo T. Hardaway'us su 23 taškais, L. Dončičius pridėjo 20, S. Curry 19, K. Porzingis 15.

Pralaimėtojų komandoje D. Russelas buvo geriausias ir pelnė 29 taškus, M. Beasley pridėjo 21.