L. Dončičius pelnė 28 taškus, o „Mavericks“ sužaidė neįtikėtiną ketvirtą kėlinį ir iškovojo pergalę (VIDEO)

Nors rungtynių šią naktį NBA lygoje nebuvo daug, tačiau ne vienoje iš jų buvo atkakli kova su netikėtomis pabaigomis. Dalaso "Mavericks" (26-29) komanda, kurioje žaidžia Luka Dončičius iškovojo pergalę prieš Portlando "Trail Blazers" (33-22) rezultatu 102-101 (25:24, 22:33, 31:35, 24:9).

Nors pirmą kėlinį laimėjo namų komanda, tačiau jau kitame varžovai įgijo dviženklį pranašumą į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami. Antroje rungtynių dalyje varžovai spėjo dar padidinti pranašumą, tačiau ketvirtame kėlinyje Dalaso krepšininkai pakeitė visą savo žaidimą ir sužaidė puikų kėlinį, kuriame panaikino 14 taškų deficitą.

L. Dončičius žaidė 38 minutes ir pelnė 28 taškus (5/10 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 6/8 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo 3 kartus ir prasižengė tiek pat.

Tim Hardaway Jr prie pergalės prisidėjo 24 taškais, Dwightas Powellas 13.

Pralaimėtojų gretose Damianas Lillardas surinko 30 taškų, Jusufas Nurkičius 18, CJ McCollumas 14.