L. Dončičius pasižymėjo atkovotų kamuolių skaičiumi, o „Mavericks“ šventė pergalę

NBA lygoje dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė slovėnas Luka Dončičius, kuris su atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (14-6) ekipa pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-15) rezultatu 118:97 (24:24, 35:29, 25:22, 34:22).

Pirmame kėlinyje abi komandos buvo lygios, tačiau jau antrame po truputi tolti pradėjo „Mavericks“ krepšininkai, kurie visus likusius ketvirčius tik tolo nuo varžovų.

Eilinį kartą visus nustebino L. Dončičius, kuris per 29 minutes pelnė 33 taškus (5/12 tritaškiai), atkovojo net 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam talkino S. Curry su 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose B. Ingramas buvo rezultatyviausias ir surinko 24 taškus, 18 pridėjo J. Holiday.