L. Dončičius surengė rezultatyvų pasirodymą, tačiau „Lakers“ ir be L. Jameso iškovojo pergalę (VIDEO)

NBA lygoje rungtynės ir toliau vyksta pilnu pajėgumu, o šią naktį savo jėgas vėl išbandė jaunojo slovėno komanda. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (18-22)
namuose turėjo pripažinti ne stipriausio pajėgumo Los Andželo "Lakers" (22-19) ekipos pranašumą rezultatu 97:107 (33:25, 34:29, 13:32, 17:21).

Nors pirmus du kėlinius namai žaidė geriau ir prieš ilgąją pertrauką susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau antroje rungtynių dalyje jie neberado tinkamo žaidimo. Los Andželo krepšininkai sužaidė puikų trečią kėlinį, kurio užteko persversti rezultatą ir susikurtį pranašumą.

Sunkią pergalę "Lakers" iškovojo be savo lyderio Lebrono Jameso, kuris jau kurį laiką negali padėti komandai, o dėl to ji patyrė ne vieną pralaimėjimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Brandonas Ingramas su 29 taškais, dar 21 pridėjo Lonzo Ballas.

Dalaso gretose rezultatyviausias buvo L. Dončičius, kuris pelnė 27 taškus, Harrison Barne pridėjo 11.