L. Dončičius iš toli atakavo pro šalį, tačiau „Mavericks“ pasiekė pergalę (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis jaunasis Slovėnijos talentas ir vėl surengė rezultatyvų pasirodymą, tačiau labiau nustebino savo prastu taiklumu iš toli. Luka Dončičius su atstovaujama Dalaso "Mavericks" (21-26) ekipa pasiekė pergalę namuose prieš Los Andželo "Clippers" (25-22) rezultatu 106-98 (26:29, 32:27, 20:17, 28:25).

Rungtynės klostėsi permainingai, o pirmame kėlinyje geriau pasirodė svečiai, kurie nedideliu skirtumų pirmavo. Visgi jau antrame kėlinyje einant į ilgąją pertrauką namai turėjo persvarą. Antroje rungtynių dalyje šiek tiek geriau žaidę "Mavericks" krepšininkai iškovojo pergalę.

Rezultatyviausias buvo Harrisonas Barnesas su 20 taškų, Luka Dončičius pelnė 17 (0/8 tritaškiai).

Pralaimėtojų gretose Patrickas Beverley surinko 16, po 15 taškų pridėjo Avery Bradley ir Lou Williams.