L. Dončičius buvo vienas iš lyderių, o „Mavericks“ vėl nugalėjo „Rockets“ (VIDEO)

NBA lygoje toliau visus stebina jaunasis slovėnas, kuri jau antrą kartą su savo komanda nugali Hiustono krepšininkus. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (13/11) namuose pasiekė pergalę prieš Hiustono "Rockets" (11/14) komandą rezultatu 107:104 (32:30, 24:27, 28:27, 23:20).

Šių rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik rungtynių pabaigoje, nes visi kėliniai klostėsi taškas į tašką ir viena arba kita komanda išsiverždavo į priekį. Visgi ketvirtą kėlinį sėkmingiau sužaidė Dalaso žaidėjai užsitikrino dar vieną pergalę.

Slovėnas L. Dončičius sužaidė dar vienas puikias rungtynes ir per 33 minutes pelnė 21 tašką (4/10 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, tačiau tris kart suklydo ir prasižengė.

Naudingesnis "Mavericks" buvo tik Wesley Matthews su 21 tašku.

Pralaimėtojų gretose Jamesas Hardenas pelnė 35 taškus, Chrisas Paulas 23.