L. Dončičius - apie mėgstamiausią žaidėją, iššūkius NBA ir patirtį Eurolygoje

2018-09-24 11:30 extra77

Eurolygos čempionu ir geriausiu sezono žaidėju tapęs Luka Dončičius nekantriai laukia savo debiuto didžiausioje krepšinio lygoje - NBA.

Šią vasarą trečiu šaukimu į Dalaso "Mavericks" išvykęs 19-metis atvirai pasikalbėjo su vietos žiniasklaida.

Apie santykius su Dirku Nowitzki, L. Dončičius pasisakė itin šiltai: "Jis į mane žiūri ir kaip į jaunesnį brolį, ir kaip į naujoką, ir kaip į eilinį NBA žaidėją. Jis yra didis krepšininkas ir puiki asmenybė, su kuria man yra didelė garbė dalintis viena rūbine."

Apie kelionę už Atlanto: "Jau būdamas 13-os metų palikau tėvų namus ir išvažiavau į Madridą, todėl šį kartą man buvo lengviau. Visgi viskas man čia yra nauja - komanda, žaidėjai ir treneris."

Apie mėgstamiausią žaidėją: "LeBronas Jamesas. Visada lygiavausi į jį, jis man buvo tarsi idealas. Nekantriai laukiu akistatos su juo."

Apie patirtį Eurolygoje: "Manau, kad Eurolyga paruošė mane NBA lygai. Mano komandoje žaidė penki aš šeši krepšininkai, kurie yra rungtyniavę NBA. Turėjau galimybę treniruotis su veteranais, kurie išmanė šio žaidimo subtilybes.

Apie laukiamiausią NBA dvikovą: "Neabejotinai laukiu mačo su Majamio "Heat" ir Goranu Dragičiumi. Bandysiu jį sutrikdyti savo kalbomis (juokiasi). Užaugau stebėdamas jo žaidimą, tad jį žinau dar nuo senų laikų."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...