L. Dončičiaus vedami „Mavericks“ krepšininkai nutraukė pralaimėjimų seriją (VIDEO)

NBA lygoje savo pralaimėjimų seriją per Kalėdas nutraukė ir jaunojo slovėno vedama komanda. Luka Dončičius su Dalaso „Mavericks“ namuose nutraukė šešių pralaimėjimų seriją įveikdami Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą rezultatu 122-119 (33:30, 34:34, 23:30, 32:25).

Rungtynės nebuvo lengvos, o pirmavo, tai viena, tai kita komanda. Po pirmosios rungtynių dalies nedideliu skirtumų pirmavo namai, tačiau jau po ilgosios pertraukos gerą kėlinį sužaidė svečių ekipa. Visgi lemiamas buvo ketvirtasis kėlinys, kuriame Dalaso krepšininkai sužaidė užtikrintai ir sugebėjo panaikinti deficitą.

L. Dončičius pelnė 21 tašką (5/8 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 11/12 baudos metimai) per 32 minutes, jis taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 kamuolius, perėmė kamuolį, vieną prarado ir 2 prasižengė.

Jam talkino DeAndre Jordanas su 20 taškų, Dirkas Nowitzkis sužaidė sezono mačą ir pelnė 7 taškus per 12 minučių.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Anthony Davisas su 32 taškais, Jrue Holiday pridėjo 25 taškus.