L. Dončičiaus vedama „Mavericks“ ekipa beveik 50 taškų skirtumu pažemino „Warriors“

Dar vieną galingą asmeninį pasirodymą NBA lygoje surengė slovėnas Luka Dončičius, kuris surinko trigubą dublį, kuris atnešė pergalę. Dalaso „Mavericks“ (9-5) rezultatu 142-94 (44:16, 30:22, 30:26, 38:30) sutriuškino Oklando „Golden State Warriors“ (3-13).

Jau nuo pirmų minučių geriau žaidė slovėno atstovaujama ekipa, kuri tik tolo nuo varžovų. „Mavericks“ šiame susitikime laimėjo visus kėlinius ir neleido „Warriors“ net sušvelninti rezultato.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo
L. Dončičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes atsirado 35 taškai (6/10) tritaškiai), 10 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 3 perimti.

Jam talkino T. Hardaway su 20 taškų, K. Porzingis pridėjo 14 ir 10 atkovotų kamuolių.

Pralaimėtojų komandoje E. Paschallis pelnė 22 taškus, K. Bowmanas 16.