L. Dončičiaus vedama „Mavericks“ sutriuškino dar vienus varžovus

NBA lygoje dar vieną galingą pergalę pasiekė Dalaso „Mavericks“ (10-5) ekipa, kurią į pergalę vedė jaunasis slovėnas Luka Dončičius su dvigubu dubliu. Jie rezultatu 143-101 (29:26, 37:16, 45:29, 32:30) sutriuškino Klivlando „Cavaliers“ (4-11) krepšininkus, kuriems sezonas vis dar nesiklosto sėkmingai.

Nors pirmasis kėlinys buvo apylygus, tačiau jau antrame į priekį galingai išsiveržė Dalaso atstovai, kurie susikūrė dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos situacija išliko tokia pati, o europietiška komanda toliau tolo.

Rungtynėse vėl žibėjo L. Dončičius, kuris per 29 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Jam talkino Kristaps Porziņģis, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų surinko D. Garlandas 23, C. Osmanas pridėjo 18, komandos lyderis K. Love buvo blankus ir įmetė 8 taškus.