L. Dončičiaus trigubas dublis atnešė pergalę prieš „Warriors“

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė Dalaso „Mavericks“ (21-10) komanda, kurioje žaidžia jaunasis slovėnas Luka Dončičius. Jis su savo ekipa pranoko Oklando „Golden State Warriors“ (9-25) krepšininkus rezultatu 141:121 (41:41, 31:33, 45:24, 24:23).

Rungtynės buvo rezultatyvios ir pilnos tritaškių metimų, kuris pasiekė tikslą, o per abi komandas net 42 tokie metimai įkrito į krepšį. Pirmus du kėlinius abi ekipos laikėsi lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos sėkmingiau sužaidė „Mavericks“ ir susikūrė pakankamai didelį pranašumą, kurį pakako pergalei.

Nugalėtojus į pergalę vedė Luka Dončičius su 31 tašku, 12 atkovotų kamuolių, 15 rezultatyvių perdavimų, Timas Hardaway'us pridėjo 25.

Pralaimėtojų gretose D'Angelo Russellas pelnė 35 taškus.