L. Dončičiaus trigubas dublis ir karjeros rekordas nepadėjo įveikti J. Valančiūno „Raptors“ (VIDEO)

NBA lygoje buvo sužaistos puikios rungtynės, kuriuose vėl neįtikėtinai pasižymėjo jaunasis slovėnas ir įsirašė save į rekordų knygą. Luka Dončičius su atstovaujama Dalaso "Mavericks" ekipa namuose po atkaklios kovos nusileido Toronto "Raptors" komandai rezultatu 120-123 (32:38, 26:32, 30:15, 32:38).

Nors pirmoje rungtynių dalyje geriau sekėsi kanadiečiams, kurie per du kėlinius susikūrė dviženklį pranašumą ir į ilgąją pertauką išėjo žymiai geresnės nuotaikos. Visgi trečiame kėlinyje namai ne tik panaikino deficitą, bet ir išsiveržė į priekį, o nugalėtoją nulėmė 4 kėlinys.

L. Dončičius žaidė 36 minutes ir pelnė 35 taškus (11/15 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 4/6 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Tai yra geriausios jaunojo krepšininko rungtynės NBA, bei jis yra jauniausias žaidėjas surinkęs virš 30 taškų ir trigubą dublį.

Dalaso "Mavericks": Harrisonas Barnesas 14, Dennisas Smithas Jr 13, Dorianas Finney-Smithas 13.

Toronto "Raptors": Kawhi Leonardas 33, Kyle Lowry 19, Pascal Siakam 14. Jonas Valančiūnas vis dar negali padėti savo komandai.