L. Dončičiaus dvigubas dublis padėjo „Mavericks“ iškovoti pergalę

NBA lygoje sunkią pergalę pasiekė Dalaso „Mavericks“ (24-15) krepšininkai, kurie po prastos pradžios nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (25-15) komandą rezultatu 109:91 (20:22, 21:28, 32:16, 36:25).

Pirmuosius du kėlinius laimėjo Filadelfijos ekipa, tačiau po ilgosios pertraukos „Mavericks“ pradėjo žaisti kur kas geriau ir persvėrė rezultatą į savo pusę.

Nugalėtojų ekipą į pergalę vedė Luka Dončičius su 19 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų, 8 atkovotais kamuoliais.

D. Powellas taip pat pridėjo 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose T. Harrisas buvo rezultatyviausias su 20 taškų, A. Horfordas ir J. Richardsonas pridėjo po 16.