L. Dončičius buvo lyderis ir atvedė „Mavericks“ į pergalę prieš Portlandą (VIDEO)

Europos talentas surengė dar vieną įsimintiną pasirodymą NBA lygoje bei atvedė savo komandą į pergalę. Luka Dončičius su atstovaujama Dalaso "Mavericks" (12/10) komanda namuose įveikė Portlando "Trail Blazers" (13/11) ekipą rezultatu 111-102 (34:20, 26:25, 27:28, 24:29).

Rungtynės prasidėjo nuo puikaus Dalaso krepšininkų žaidimo, kuris leido susikurti dviženklį pranašumą, o antrame kėlinyje jį minimaliai padidinti. Visgi antroje rungtynių pusėje svečiai pradėjo žaisti žymiai agresyviau ir sėkmingiau, ko pasekoje deficitas tirpo ir jie pradėjo vytis varžovus, tačiau laiko pritrūko.

Slovėnas L. Dončičius surengė dar vieną galingą pasirodymą ir per 32 minutes pelnė 21 tašką (6/10 dvitaškių, 2/4 tritaškiai, 7/9 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 kartus ir 3 kartus prasižengė.

Jam talkino Wesley Matthews su 17 taškų.

Pralaimėtojų gretose puikiai žaidė Damianas Lillardas ir pelnė 33 taškus, CJ McCollumas pridėjo 18.