L. Biručio indėliu nepatenkintas Šaras: "Aikštelėje buvo chaosas"

2018-10-01 12:06 basketnews.lt

Trečiajame LKL ture Utenoje susikrovęs triuškinamą persvarą Kauno „Žalgiris“ vienu metu paleido iniciatyvą iš savo rankų, kuo pasinaudoję vietos „Juventus“ krepšininkai per penkių minučių atkarpą perpus sumažino savo atsilikimą – nuo 23 iki 12 taškų.

Šarūnas Jasikevičius po dvikovos neslėpė nuostabos nepaaiškinamais savo auklėtinių veiksmais, kurių pažaboti nepavyko nei jam, nei jo idėjas aikštėje realizuoti turėjusiems atakų organizatoriams.

„Dvi skirtingos rungtynių pusės: pirmoji – labai gera, o antroji – labai bloga, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas. – Tiesiog nesuprantu, kodėl po pertraukos išėjome galvodami, kad viskas jau bus gerai, ir praktiškai buvome už tai nubausti. Mums tai – labai gera pamoka, jog negalima taip žaisti ir elgtis.

Varžovas pirmajame kėlinyje žaidė gerai, mes žaidėme dar geriau. Kažkiek nustebino. Bet ne tame esmė. Visą laiką stengiamės žiūrėti į save: labai daug psichologinių klaidų, o ketvirtajame kėlinyje absoliučiai nekontroliuojamas krepšinis – nei aš kaip treneris, nei mūsų įžaidėjai negalėjo sukontroliuoti komandos ir aikštelėje buvo absoliutus chaosas.“

Jasikevičius ne itin liko patenkintas ir tuo, kaip savo laiką aikštėje išnaudojo jaunasis Laurynas Birutis. 21-erių centras pirmuoju išėjimu per pustrečios minutės atkarpą antrajame kėlinyje pelnė du taškus, o vėliau dusyk prasižengė prieš „Juventus“ vidurio puolėją Vaidą Čepukaitį.

Antrą šansą Šaras 213 cm ūgio bokštui suteikė ketvirtojo kėlinio viduryje, bet trenerio lūkesčių jam nepavyko pateisinti – kartą prarado kamuolį atlikdamas perdavimą, paskui suklydo varydamasis kamuolį ir buvo pasodintas ant suolo „Žalgiriui“ pirmaujant 80:75.

„Turėjo žaisti iš visų jėgų, bet dar turbūt nėra pasiruošęs – apie -1 naudingumo balą surinkusio Biručio užduotis aikštėje kalbėjo Jasikevičius. – Dabar esame ankstyvoje stadijoje, o jam tai – skirtinga sistema. Kažkiek reikia su jais būti kantriais.“


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...