Kur žiūri teisėjai? L. Jamesas pažeidė taisykles mesdamas visas savo baudas (VIDEO)

Pirmose NBA rytų konferencijos finalo rungtynėse „Cavaliers“ patyrė triuškinančią nesėkmę prieš „Celtics“ komandą, o šios rungtynės itin tragiškos buvo LeBronui Jamesui, kuriam nepadėjo net ir teisėjų pagalba – žaidėjas pažeidė taisykles mesdamas visas šešias savo baudas, tačiau už tai nubaustas nebuvo.

Pagal visame pasaulyje galiojančias taisykles baudos metimus metantis krepšininkas negali peržengti baudų metimo linijos kol kamuolys nepataiko į lanką, lentą arba pasiekia užribį. Visgi, panašu, jog L. Jamesui tai nė motais – mesdamas visas šešias savo baudas jis per anksti peržengdavo baudų metimo liniją.

Įdomu, kad nė vieno karto NBA arbitrai šio elementaraus nusižengimo nefiksavo – visas baudas jam leidę atlikti teisėjai taip įskaitė ir penkis taškus, kurių neturėjo būti.

Visgi, tiek pačiam L. Jamesui, tiek „Cavaliers“ tokios teisėjų dovanėlės nepadėjo – pats krepšininkas pelnė vos 15 taškų, o Klivlendo ekipa patyrė triuškinamą nesėkmę 83:108.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts