Kroatų žvaigždė prieš mūšį su Lietuva: „Jiems gal trūksta pagrindinių žaidėjų, bet jie mums gali smogti mažu penketu“

2018-09-12 15:00 Krepsinis

Kroatijos rinktinė surinko bene stipriausią sudėtį atrankoje į pasaulio čempionatą ir penktadienį priims smarkiai nukraujavusią Lietuvos rinktinę.

Mūsų šalies atstovai į Kroatiją vyks be NBA atstovų Jono Valančiūno ir Domanto Sabonio. Vis dėlto Filadelfijos „76ers“ krepšininkas ir Kroatijos žvaigždė Dario Šaričius supranta, kad lietuviai gali smogti kitokiu būdu.

„Jie galbūt neturi svarbių žaidėjų, bet jie gali smogti su žemu penketu ir pridaryti daug problemų. Ypač kai jie žais su vidurio puolėju, kuris ištrauktų Zizičių ir Zubačių, kurie nelabai mėgsta žaisti toliau nuo krepšio. Jie geriau jaučiasi giliai po krepšiu. Gali būti problemų, bet jie bus pasiruošę, o mes jiems visada galėsime padėti“, - kalbėjo D. Šaričius.

„Aš čia turiu kitokį statusą, palyginus su Filadelfija, kur esu trečia ar ketvirta opcija. Čia aš esu pirmoji opcija su Bojanu Bogdanovičiumi. Mes turime įtraukti visus kitus žaidėjus, o tai man labai tinka. Tikiuosi, kad sužaisiu du gerus mačus ir iškovosime dvi pergales“, - pridūrė kroatas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...