Kroatų treneris: su tokia gynyba pralaimėsime Lietuvai ir Lenkijai

2018-09-06 18:06 extra77

Kroatijos krepšinio rinktinės treneris Draženas Anzulovičius liko nepatenkintas savo auklėtinių žaidimu po pralaimėtų kontrolinių rungtynių.

Trečiadienį kroatai rezultatu 86:87 nusileido be lyderių žaidusiems Slovėnijos krepšininkams. Kroatijos rinktinės šį rugsėjį laukia atrankos į Europos čempionatą rungtynės su Lietuva ir Lenkija.

D. Anzulovičius teigia, kad tęsiant tokį žaidimą, apie pergales prieš lietuvius ir lenkus galima pamiršti.

"Slovėnai nusipelnė laimėti. Prieš rungtynes ne veltui baiminomės dėl savo fizinio pasirengimo, o tai neleido demonstruoti mums mūsų krepšinio nuo pat rungtynių pradžios", - teigė specialistas.

"Gynyboje mes buvome mažai agresyvūs, leidome jiems pataikyti daug laisvų tritaškių. Tai yra rimtas pavojus mums. Jeigu mes ir toliau nesugebėsime žaisti vienodu tempu nuo pirmos iki paskutinės minutės, žaidžiant prieš tokias fiziškai geras komandas kaip Lietuva ir Lenkija, tikėtis gero rezultato nereikėtų", - pridūrė D. Anzulovičius.

Kroatijos ir Lietuvos rinktinių dvikova Osijeko mieste įvyks kitą penktadienį.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...