Kristaps Porzingis: "Aš noriu sugrįžti kaip įmanoma greičiau"

2018-09-26 09:02 Teniso TV

Niujorko "Knicks" komandos centras, Kristaps Porzingis uoliai dirba ties savo sugrįžimu į NBA po traumos šių metų vasarį.

Neseniai vykusioje savo komandos žiniasklaidos dienoje krepšininkas pasakė daug įdomių minčių:

“Mes viską darėme kitaip nei įprasta, nes nėra jokio standarto tokiam aukštam kaip aš. Kaip ir nėra kažkokio laiko nustatyto tokiam kūnui kaip mano. Mes viską darėme užtikrintai, bet kartu aš save "žudžiau" treniruodamasis".

Žaidėjas taip pat pridėjo, kad jis turi judėti į priekį, progresuoti ir tada bus aišku, kad jis galės sugrįžti į aikštelę.

Pats žaidėjas tikina, kad jo kojos stiprėja ir jaučiausi geriau, taip pat suprantama, kad jis nekantrauja sugrįžti į krepšinio pasaulį, tačiau jis to padaryti negali, kol nepasiruoš 110%.

Latvis tikrai yra įtikinęs ne vieną komandos draugą ir trnerį, kad jis grįš į savo vietą komandoje ir prisidės dar prie daug pergalių.

Praeitame sezone šis jaunasis mūsų kaimynas rinko po 22,7 taško per rungtynes ir yra vienas iš svarbiausių komandos žaidėjų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...