„Knicks“ pralaimėjo „Nuggets ekipai, Brazdeikis pasižymėti nesugebėjo

"Knicks" pralimėjo "Nuggets" ekipai

Ankstyvą pirmadienio rytą Lietuvos laiku, Niujorko „Knicks“ ekipa namuose priėmusi Denverio „Nuggets“ krepšininkus patyrė triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 89:114. „Knicks“ garbę atstovaujantis lietuvis Ignas Brazdeikis  likus žaisti 107 sekundėms gavo progą žengti ant parketo, tačiau per jam skirtą laiką pasižymėti nesugebėjo.

Svečiai iš Denverio dar iki ilgosios pertraukos įgijo triuškinantį pranašumą ir pirmavo rezultatu 59:38. Antroje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė ir „Nuggets“ krepšininkams beliko sutvarkyti formalumus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nikola Jokičius. Pastarasis per 30 aikštelėje praleistų minučių į savo sąskaitą įsirašė 22 taškus, atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

„Knicks“ klube ryškiau pasižymėti pavyko Juliui Randle‘ui, kuris į savo sąskaitą įsirašė 29 taškus, atkovotojo 10 atšokusių kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei aikštelėje praleido 38 minutes.

Tai buvo ketvirtoji „Nuggets“ pergalė per pastarąsias penkerias rungtynes.