Klaipėdos „Neptūnas“ namuose įveikė ir „Žalgirį“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Antroje mačo dalyje Kauno „Žalgirio“ klubą gynyboje uždariusi Klaipėdos „Neptūno“ ekipa „Betsafe–LKL“ čempionate žygiuoja be pralaimėjimų.

Kauniečiai po ilgosios pertraukos pelnė vos 23 taškus ir 64:73 turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą.

Pirmąsias rungtynes prieš buvusią komanda sužaidė Renaldas Seibutis. Gynėjas per 37 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (1/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Susikaupėme nuo pat rungtynių pradžios ir žaidėme tikėdami, kad galime laimėti, – sėkmingo komandos žaidimo priežastis atskleidė R. Seibutis. – Mūsų didžiausia stiprybė buvo komandinis žaidimas ir džiaugiuosi, jog pavyko išlaikyti susikrautą persvarą iki mačo pabaigos.“

„Neptūno“ gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Juanas Palaciosas ir Arnas Butkevičius, atitinkamai pelnę po 15 ir 14 taškų. Mindaugas Girdžiūnas pridėjo 11 taškų.

„Žalgirio“ ekipą į priekį tempė Edgaro Ulanovo ir Brandono Davieso duetas. Lietuvis pelnė 13 taškų, o amerikietis surinko dvigubą dublį pelnė 11 taškų ir atkovojo 14 atšokusių kamuolių.

Užtikrintai rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo (10:4). Antroje ketvirčio dalyje klaipėdiečiai atrado savo žaidimą, o kėlinį tolimu metimu su sirena baigė A. Butkevičius (22:18). A. Butkevičiaus šou tęsėsi toliau – puolėjas smeigė dar du tritaškius, pridėjo dėjimą ir „Neptūno“ persvara pasiekė dviženklę (30:20). Susiėmę svečiai surengė spurtą 12:1 ir persvėrė rezultatą (32:31), o prieš ilgąją pertrauką švieslentėje degė lygybė – 39:39.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ ir toliau nerado savo žaidimo – per 9 minutes buvo pelnęs vos 3 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį atsiliko (47:53). Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ buvo padidinęs atotrūkį iki 13-os taškų (64:51) ir šventė pergalę – 73:64.