Kinijos ekipa netrukdys D. Motiejūnui atstovauti rinktinei

2017-11-06 12:47 TS

Nors prieš kelias dienas buvo pasirodžiusi informacija, kad Donatas Motiejūnas dėl klubo sprendimo negalės atstovauti rinktinei, situacija pasikeitė ir Šandongo „Golden Stars“ nedarys kliūčių lietuviui dalyvauti Pasaulio čempionato atrankoje.

Praėjusią savaitę žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, jog Kinijos ekipa neišleis krepšininko į Pasaulio čempionato atranką. To priežastys viešai įvardintos nebuvo, nes planetos pirmenybių atrankos metu, Kinijos lygoje bus paskelbta pertrauka.

Visgi, apie tai išgirdus FIBA bei Kinijos krepšinio federacijai, situacija pasikeitė kardinaliai. 24sek.lt praneša, jog „Golden Stars“ pastarosiomis dienomis atsiuntė Lietuvos krepšinio federacijai laišką, kuriame patvirtino, jog sutinka išleisti D. Motiejūną į Lietuvos rinktinę.

Tiesa, vis dar neaišku, ar į rinktinę sutiks atvykti pats žaidėjas, kuris nors ir buvo įtrauktas į nacionalinės rinktinės kandidatų sąrašą, vis dar oficialiai nepranešė apie tai, ar padės savo rinktinei Pasaulio čempionato atrankoje.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...